ما که هستیم

نشانی پستی : ایران – مازندران – آمل – خیابان هراز – نبش آفتاب 23 – کافه رستوران آقای m

شماره تماس : 01144901

نشانی وب‌سایت ما: https://mrmfood.ir
مدیر عامل : سید مجید فخارزاده

سیاست حریم خصوصی

در دنیای امروز که خیلی از نیازها بصورت آنلاین مرتفع میگردد، مجموعه آقای m نیز در کنار فروش محصولات غذایی خود به صورت حضوری، یک فروشگاه اینترنتی نیز دارد.
مجموعه آقای m ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای مطالعه، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات فروشگاه اینترنتی آقای m اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه اینترنتی آقای m تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنین فروشگاه اینترنتی آقای m ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
فروشگاه اینترنتی آقای m هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر با حکم قانونی.
فروشگاه اینترنتی آقای m برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.